ESCAPE ROOM – POKÓJ ZAGADEK KRAKÓW

Escape Room Kraków to rodzaj gry logicznej w czasie rzeczywistym, gdzie Ty i Twoi znajomi zostajecie zaprowadzeni do tajemniczego pomieszczenia. Waszym zadaniem jest wydostać się z niego. By ukończyć nasz pokój zagadek Kraków, konieczne jest wykazanie się niebywałą kreatywnością i umiejętnością logicznego myślenia. Podczas zabawy musicie wykonać określone zadanie i rozwiązywać łamigłówki, które doprowadza was do celu. Trudność polega na wyszukaniu w otoczeniu wszelkich możliwych wskazówek i rozwiązaniu ciągu zagadek, które krok po kroku przybliżają do rozwiązania zagadki. Czy burza mózgów zaowocuje serią błyskotliwych pomysłów i pozwoli na realizację zadania, czy raczej spowoduje kłótnie i niesnaski wewnątrz grupy? Przekonajcie się sami – escape room w Krakowie to fantastyczna zabawa dla grupki znajomych!

Aranżacja wnętrza, nastrojowa muzyka i oryginalne rekwizyty sprawiają, że już po chwili poczujesz klimat escape room Kraków dla rodziny i „wejdziesz w buty” głównych bohaterów fabuły każdego z naszych pokoi.

Żeby nie było zbyt trudno, nasze Centrum rozrywki Kraków w pewien sposób moderuje rozgrywkę. Pokoje zagadek Kraków wyposażone są w kamery, które monitorują przebieg zabawy. Dodatkowo w pomieszczeniach znajdują się telefony, za pomocą których można poprosić o podpowiedź. Istnieje również możliwość wyświetlenia wskazówek na monitorach znajdujących w pokojach.

Fun Park spełnia wymogi przeciwpożarowe (posiadamy zautomatyzowany system ppoż., a obiekt wyposażony jest w czujniki dymu oraz odpowiednią liczbę gaśnic). Co równie ważne mieścimy się w lokalu użytkowym, co nakłada na nas obowiązek regularnych przeglądów wszelkich instalacji użytkowych — posiadamy ich pełną dokumentację.

Nasz escape room Nowa Huta nie jest klasycznym pokojem zagadek, ponieważ drzwi nie są zamykane na klucz. Zadaniem jest odnalezienie przedmiotu czy urządzenia, a nie "ucieczka" z pokoju. Ponadto nasz escape room Kraków wyróżnia atrakcyjna cena.

ESCAPE ROOM NOWA HUTA - CZYŻYNY

Zapraszamy do jedynych w Nowej Hucie Escape Roomów! Zaprojektowane w Fun Parku pokoje mieszczą się w podziemiach dawnego Kina Świt, wybudowanych jeszcze w słusznie minionej epoce PRL-u.

Obecnie dawne schrony przeciwlotnicze to już nie tylko zabytek i relikt przeszłości. Daliśmy im "drugie życie" przesiąknięte wschodnią historią i surowym klimatem lat 60-80., aranżując dwa wyjątkowe escape roomy. Pokoje, swoim oryginalnym scenariuszem oraz wystrojem, odwołują się do przeszłości i przeznaczenia, jakie temu, niegdyś nowemu miastu, nadali architekci.

Choć PRL już nie wróci, decydując się na nasz pokój escape Kraków, możesz poczuć klimat tamtych czasów z ich urokiem i zagrożeniami. Czy odważysz się sprzeciwić komunistycznej władzy? A może uratujesz Nową Hutę przed atomowym zagrożeniem? Wybór scenariusza zależy od Ciebie. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do większych grup, proponujemy także escape room Kraków dla 2 osób. Nie wahaj się dłużej i wyjaśnij tajemnicę schronu przeciwlotniczego!

"Szpieg z PRL-u" oraz "Atomowa groza"

Jeśli chcecie przenieść się w czasie do końcówki minionego wieku i poczuć wyjątkowy klimat PRL-owskiej Nowej Huty i jednocześnie spróbować swoich sił w niebanalnych łamigłówkach, to nie mogliście lepiej trafić! Oferujemy dwa fantastyczne pokoje zagadek: "Szpieg z PRL-u" oraz "Atomowa groza". To dwa scenariusze, które zachwycą Ciebie i Twoich znajomych. Nie czekaj dłużej i już dziś wybierz nasz escape room Kraków i sprawdź cennik dostępny na naszej stronie!

Escape Room Kraków: Szpieg z PRL-u

Szukasz kryminalnego scenariusza, który pozwoli Ci poczuć się niczym Sherlock rodem z PRL-u? Realistyczne akcesoria, wyposażenie pokoju oraz nastrojowa muzyka, wprowadzą Cię w tajemniczą atmosferę szpiegowskiej intrygi, której początkiem jest pojmanie grupy oficerów wywiadu.

Jedno jest pewne: łatwo nie będzie. Jesteście zakuci w kajdanki w pokoju przesłuchań i macie niewiele możliwości. Możecie grzecznie czekać na "rozmowę" z legendą obcego wywiadu – agentem Gałganem lub... zacząć działać i odkryć tajne plany wrogiej władzy. Co wybierzecie? Jakie zagadki będziecie musieli rozwiązać, by odkryć prawdę? Czy uda wam się wydostać z tarapatów? Wybierzcie nasz escape room Kraków i przekonajcie się sami, jak potoczą się losy szpiegów z PRL-u!

Escape room “Szpieg z PRL-u” – najważniejsze informacje:

  • od 2 do 5 osób,
  • czas trwania: 45 min,
  • poziom trudności: średniozaawansowany,
  • pokój od 14. roku życia.

Escape Room Kraków: Atomowa groza

Chcesz uratować Nową Hutę i jej mieszkańców przed tym co wydarzyło się w Czarnobylu?

Nie od dziś wiadomo, że Nowa Huta to nie tylko widoczne na pierwszy rzut oka, budzące podziw arterie architektury modernizmu i socrealizmu. To także cała sieć schronów połączonych tunelami, gdzie ponad 10 % mieszkańców może schronić się na wypadek wojny czy też... ataku nuklearnego!

Gdy nieprzyjaciel postanowi uruchomić proces zagłady, tam gdzieś w czeluściach podziemnego miasta, leży klucz do uratowania Nowej Huty. W Was ostatnia nadzieja. Wyłączcie reaktor, zanim będzie za późno…

Escape room “Atomowa groza” – najważniejsze informacje:

  • od 2 do 5 osób,
  • czas trwania: 60 min,
  • poziom trudności: trudny,
  • pokój od 14. roku życia.

W Fun Park oferujemy nie tylko najlepszy escape room w Krakowie, znajdziesz u nas także:

Nie czekaj dłużej i już dziś wkrocz w świat pełen zabawy i tajemnic!