FAQ ZOLTAR PARK Kraków - Pytania i odpowiedzi

"Laser" wydobywający się z broni to tak naprawdę wiązka podczerwieni. Wiązka ta jest bezpieczna dla zdrowia, w tym również dla wzroku. Technologię tą można spotkać na co dzień (między innymi w pilotach od telewizora lub dekodera, ale też np. w urządzeniach transmitujących dane). Istotną kwestią jest również fakt, iż laser tag w przeciwieństwie do tradycyjnego paintball'a nie zostawia śladów ani siniaków. 

Wcześniejsza rezerwacja nie jest wymagana, jednak jest wskazana. Tylko dzięki wcześniejszej rezerwacji ma się pewność, że atrakcja będzie dostępna w danym terminie. Rezerwacji można dokonać telefonicznie, mailowo, osobiście lub poprzez nasz Fanpage.

W Fun Parku można grać nawet we dwie osoby. Maksymalna liczba uczestników jednocześnie przebywających na arenie wynosi 25 (istnieje oczywiście możliwość zorganizowania gry dla większej grupy z podziałem na drużyny). 

Aktualne promocje można znaleźć na naszym Facebook'u oraz naszej stronie.

Wygodnie. :) W przeciwieństwie do tradycyjnego paintball'a, laser tag nie brudzi. Zalecamy luźny ubiór oraz obuwie sportowe.

Sugerowany minimalny wiek wynosi 7 lat. Po wcześniejszej konsultacji z obsługą obiektu, istnieje możliwość wzięcia udziału w grze przez młodsze osoby. 

Do wzięcia udziału w grze wymagana jest akceptacja regulaminów oraz uzupełnienie oświadczenia uczestnika gry (w przypadku osób małoletnich, oświadczenie wypełnia opiekun prawny/rodzic).

Tak, na miejscu istnieje możliwość zakupu karty podarunkowej na dowolną atrakcję lub na kwotę do wydania w Fun Parku.