Wirtualna strzelnica laserowa Kraków

Absolutna nowość - przedstawiamy pierwszą w Krakowie, laserową strzelnicę. Jeszcze nigdy strzelanie nie była tak dostępne i bezpieczne, jak teraz! Prawdziwa adrenalina i realne odczucia, jak na strzelnicy sportowej, ale bez jakiegokolwiek zagrożenia, które niesie ze sobą ostra amunicja lub amunicja do broni ASG. Oryginalna laserowa strzelnica tylko w Fun Parku!

Profesjonalny trenażer, wykorzystywany dotychczas wyłącznie w policji i szkołach mundurowych, od teraz znajdzie komercyjne zastosowanie. Dzięki naszej ofercie, ta nowoczesna technologia, trafi do szerokiego grona miłośników militariów. 

W Fun Park, w bezpieczny sposób, możecie postrzelać z Glocka lub G-36 z efektem odrzutu. Repliki broni są wyposażone w czujniki laserowe, dzięki czemu atrakcja odpowiednia jest również dla dzieci! Jedyne utrudnienie to waga broni - zbliżona do tej policyjnej bez magazynku.

Mieliście wątpliwości, czy wycieczka na strzelnicę jest bezpieczna? Teraz mając do wyboru laserową strzelnicę nie będziecie mieć już żadnych obiekcji. 

Laserowa strzelnica w Krakowie - jak to działa?

Szeroki wachlarz opcji rozgrywki, powoduje, że możemy spróbować swoich sił w różnorodnych trybach, włącznie z rywalizacją. Oprócz standardowego strzelania do tarczy sportowej lub policyjnej, możemy również zaproponować wirtualne przeniesienie się na trening w warunkach poligonu wojskowego. To jednak nie wszystko ponieważ mamy również propozycję dla fanów gier wideo, czyli scenariusz gry typu FPS.

To wszystko gwarantuje ogromny rzutnik (ponad 4 metry kwadratowe) na którym wyświetlamy porządane przez Was projekcje treningu, zawodów czy też gry. W rozgrywce mogą wziąć udział równocześnie nawet 4 osoby - w trybie strzelania do tarcz. Można jednak zorganizować większą grupę i stosować dynamiczne zmiany po każdej turze - maksymalnie wpuszczamy 10 osób do pomieszczenia.


Cennik:
bilety pojedyncze (1-4 osób): 15 min - 25 zł za os. / 30 min - 35 zł za os.
bilet grupowy (maks. 10 os.): 30 min - 150 zł / 60 min - 250 zł