Wirtualna strzelnica laserowa Kraków

Marzysz o zabawie, która pozwoli Ci poczuć się jak prawdziwy bohater akcji? Nasza strzelnica laserowa w Krakowie to dobre miejsce, aby sprawdzić swoje umiejętności strzelania do celu oraz przeżyć kilka ekscytujących chwil. U nas Twoje marzenia stają się rzeczywistością. Przygotowaliśmy dla Ciebie niesamowitą ofertę pełną emocji i adrenaliny.

Strzelnica laserowa Nowa Huta – innowacyjna rozrywka dla każdego

Strzelnica laserowa w Nowej Hucie to wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa. Możesz doświadczyć u nas rozrywki pełnej akcji bez ryzyka związanego z prawdziwymi nabojami. Nie ma żadnego niebezpieczeństwa związanego z przypadkowym trafieniem pociskiem ani żadnymi innymi obrażeniami. Nasza technologia opiera się na bezpiecznych promieniach laserowych. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, które pozwalają na realistyczne odtworzenie doświadczenia strzelania z Glocka lub G-36. Repliki broni umożliwiają nawet poczucie efektu odrzutu po naciśnięciu spustu! Laserowe strzelanie to świetna alternatywa dla tradycyjnego strzelania z broni palnej, idealne dla osób w każdym wieku.

Dlaczego warto odwiedzić naszą strzelnicę multimedialną w Krakowie?

Wirtualna strzelnica w Krakowie to szansa na niezapomnianą zabawę! Dzięki rozwojowi technologii przeniesiesz się w świat akcji, gdzie każdy ruch i strzał wydają się jak prawdziwe. Możesz dołączyć do zabawy z grupą przyjaciół, ponieważ w rozgrywce w strzelaniu do tarcz może jednocześnie brać udział do 4 osób lub sprawdzić się w indywidualnych zawodach. Zapraszamy również większe grupy do 10 osób, jest to więc świetny pomysł na integrację pracowników w firmie lub zorganizowanie zabawy z okazji czyichś urodzin, czy innych ważnych okoliczności. Laserowa strzelnica multimedialna w Krakowie szybko stanie się Twoim ulubionym miejscem na spędzanie czasu wolnego!

Strzelnica – gra, zabawa i prawdziwe zawody

Nasza strzelnica elektroniczna oferuje różnorodne tryby zabawy, które łatwo dostosować do preferencji uczestników. Klientom proponujemy:

  • strzelanie do tarczy – doskonal swoje umiejętności i skup się na precyzji. Zobacz, kto zdobędzie najwięcej punktów!
  • poligon wojskowy – przenieś się na wirtualny poligon wojskowy, gdzie możesz ćwiczyć różne taktyki i umiejętności strategiczne,
  • scenariusze gry typu FPS – marzysz o wejściu do świata swojej ulubionej gry typu first person shooter? Teraz możesz przeżyć to na własnej skórze! Wybierz spośród różnorodnych scenariuszy i stań do walki z przeciwnikiem.

Interesuje Cię strzelectwo w Krakowie? Strzelnica multimedialna w atrakcyjnej cenie za godzinę zabawy to dobry wybór! Centrum rozrywki w Krakowie zaprasza! Nasz rzutnik wyświetla pełne akcji scenariusze, które przeniosą Cię w świat pełen wyzwań i emocji. Wybierz spośród szerokiej gamy opcji, aby dostosować zabawę do swoich preferencji. Sprawdź też inne nasze propozycje: Laser Tag, Escape Room, Labirynt Luster lub Automaty. Zapraszamy do wspólnego spędzania czasu!