SIMRACING KRAKÓW – SYMULATORY RAJDOWE

Trenuj jak profesjonalni kierowcy wyścigowi lub spędź miło czas w gronie przyjaciół czy współpracowników. Postaw na simracing Kraków i ciesz się każdą chwilą spędzoną za kółkiem!

Nasz realistyczny symulator jazdy Kraków oparty jest na najszybszych na rynku siłownikach liniowych. Wykorzystujemy profesjonalne platformy rajdowe i wyścigowe 4DOF. Co w nich wyjątkowego? To platformy zaprojektowane specjalnie do symulacji profesjonalnych samochodów rajdowych i wyścigowych, które zapewniają niesamowite wrażenia porównywalne do jazdy prawdziwym samochodem.

Simracing w Małopolsce dostępny w Fun Parku to gwarancja świetnej zabawy! Nasze platformy wyposażone zostały w najlepszy na rynku osprzęt:

  • KIEROWNICA – SIMULUBE 2 PRO
  • PEDAŁBOX – HEUSINKVELD-SPRINT
  • SHIFTER – HEUSINKVELD
  • HAMULEC RĘCZNY – HEUSINKVELD

  Każdy z podzespołów do simracingu w Nowej Hucie sprawia, że wsiadając do naszego kokpitu, poczujesz się jak prawdziwy kierowca rajdowy czy też wyścigowi. To symulator wyścigowy Kraków, który warto wypróbować!

  SIMRACING KRAKÓW – OPROGRAMOWANIE

  Wypróbuj swoje umiejętności, wybierając symulatory rajdowe w Krakowie! W Fun Parku sprawdzisz topowe pozycje z serii gier wyścigowych i rajdowych, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

   • RICHARD BURNS RALLY – mimo że to gra z 2004 roku, uważana jest za najlepszy symulator rajdowy, jaki kiedykolwiek pojawił się na rynku. W tym symulatorze możesz spróbować swoich sił na odcinkach specjalnych z całego świata, w tym również z Polski.
   • DIRT 2.0 – to symulator jazdy samochodem, którego fizyka jest nieco łatwiejsza do przyswojenia. W grze znajdziesz rajdy klasyczne z mistrzostw świata sprzed kilku lat oraz m.in. odcinki z Rajdu Polski, z czasów, gdy był eliminacją WRC.
   • ASSETO CORSA – to gra dla pasjonatów wirtualnych wyścigów. Znajdziesz tutaj takie tory jak Monza, Spa, Nurburgring czy zlokalizowane znacznie bliżej – Brno, Slovakia Ring, Tor Poznań, Tor Kielce i wiele innych. W grze zasiądziesz za sterami samochodów osobowych, wyścigowych, DTM, bolidów F1 oraz supersamochodów, takich jak Ferrari, Lotus, Maserati czy Pagani.

   Platformy do simracingu wyposażone zostały w profesjonalne programy wykorzystywane do testów przez teamy wyścigowe na torze Nordschleife.

   Czy jesteś gotowy, aby zmierzyć się z najlepszymi i poczuć adrenalinę prawdziwego wyścigu? Odwiedź Fun Park w Krakowie i wybierz swój ulubiony realistyczny symulator jazdy samochodem, aby rozpocząć swoją podróż po wirtualnych torach wyścigowych. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym kierowcą, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z simracingiem, Kraków oferuje najlepsze doświadczenie wirtualnych wyścigów dla każdego.

   Na czym polega simracing?

   Simracing to nic innego jak wirtualne wyścigi samochodowe. Nie są to jednak zwykłe komputerowe ściganki. Wyróżnia je zaawansowany sprzęt, który sprawia, że zabawa staje się bardziej realistyczna. W naszym Centrum rozrywki Kraków podczas wirtualnej jazdy skorzystasz z kierownicy, pedałów, shiftera i hamulca ręcznego. A wyścig odbędzie się w prawdziwie rajdowej scenerii. Dzięki temu symulatory rajdowe w Małopolsce gwarantują niezapomniane przeżycia. Wybierz dowolny tor i walcz o najlepszy czas przejazdu. Bij rekordy prędkości i baw się doskonale! Możesz też zarezerwować jazdę w ramach prezentu dla znajomych, przyjaciół, rodziny czy współpracowników. To upominek, który z pewnością zaskoczy i sprawi wiele radości. 

   Symulatory rajdowe – trening i zabawa

   Piękna grafika, zaawansowana technologia jazdy, dostępne kontrolery oraz parametry techniczne widoczne na ekranie sprawiają, że symulatory wyścigowe przyciągają coraz większą ilość amatorów jazdy samochodowej. Dzięki nim można się zrelaksować i spędzić miło czas. Wyścigi samochodowe Kraków to jednak nie tylko świetna zabawa. To także okazja do treningu umiejętności istotnych dla zawodowych kierowców wyścigowych. Z technologii wykorzystywanych w simracingu korzystają nawet największe gwiazdy Formuły 1. Nic w tym dziwnego, w końcu profesjonalny symulator jazdy pozwala sprawdzić się na trasie, ćwiczyć refleks i unikać niebezpiecznych sytuacji podczas prawdziwej jazdy.

   Simracing i wiele innych zabaw w Fun Parku

   W Fun Parku znajdziesz nie tylko symulatory samochodowe, ale także Laser Tag, Escape Room, Laserowa Strzelnica, Automaty, Labirynt Luster.To gry i zabawy, które przypadną do gustu zarówno starszym, jak i młodszym gościom naszego centrum rozrywki. Tak duża różnorodność pozwoli Ci spędzić czas na tym, co naprawdę lubisz! Odwiedź nas i przekonaj się, jak wygląda świetna zabawa! By mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja będzie dostępna – zarezerwuj miejsce na symulatory jazdy lub inne punkty programu. Zapraszamy już dziś!