Paintball Laserowy - Lasertag Kraków

Paintball laserowy Kraków jeszcze nigdy nie był tak realistyczny jak w Fun Parku! Z dumą więc prezentujemy nasz najnowocześniejszy sprzęt. Dzięki niemu laser tag Kraków to jeszcze więcej zabawy. Tylko u nas znajdziesz w pełni bezprzewodowe, wyposażone w kolimatory wojskowe repliki: MP-9 oraz AK-12.

Laser tag Kraków to podbijająca serca Polaków nowa forma rozrywki, będąca połączeniem gry ruchowej z interaktywną. To doskonała alternatywa dla klasycznego paintballa, która jest zawsze dobrym wyborem niezależnie od wieku czy płci. W przeciwieństwie do amunicji z farbą, lasery Kraków nie sprawiają bólu, nie powodują siniaków i nie pozostawiają zabrudzeń po kulkach.

Nasz park laserowy Kraków oferuje rozrywkę na najwyższym poziomie. Laser tag wyróżnia duża intuicyjność w obsłudze sprzętu, ogromne możliwości konfiguracji rozgrywek (szeroki wybór scenariuszy), charakter zabawy preferujący spryt, celność i zmysł taktyczny ponad siłę i szybkość oraz największa i poruszająca wyobraźnię, w pełni zaadoptowana pod charakter rozrywki arena. Dzięki temu to idealna propozycja także dla kobiet i dzieci. W laser game Kraków może uczestniczyć nawet 25 osób równocześnie! To doskonała zabawa na integracje firmowe, wycieczki klasowe czy przyjęcia urodzinowe.

Laser arena Kraków to rozgrywka, która jest przeniesiona z realiów gier typu FPS. Wyróżnia ją jednak ogromną dawkę aktywności fizycznej. Poczuj się jak bohater ulubionej strzelanki i sprawdź się na tle swoich znajomych w realnej grze! Odwiedź nasz laser house Kraków już dziś!

Jak działa laserowy paintball w technologii bluetooth?

Paintball laserowy Kraków to zabawa, która wymaga odpowiedniego sprzętu. W Fun Parku zadbaliśmy o to, by był on jak najwyższej jakości. Jako jedyni w Krakowie mamy dwa rodzaje replik: pistolet maszynowy MP-9 oraz karabin szturmowy AK-12 wyposażony w kolimator.

Broń laserowa jest w 100% bezpieczną dla zdrowia. Emituje ona fale podczerwieni, którymi należy trafiać w czujniki znajdujące się na kamizelce lub opasce na głowę innego uczestnika zabawy (tylko u nas występuje ten system w wersji sportowej laser game Kraków). System sensorów świecących w kolorze drużyny, zbiera informacje na temat liczby trafień, a dane te przechowywane są w broni. Sprzęt imituje odgłos prawdziwych wystrzałów, a kamizelka lub opaska – w przypadku trafienia – daje sygnał dźwiękowy, wizualny (mruganie) i sensoryczny (wibracje). W zależności od wybranego trybu laser fight Kraków może nastąpić auto respawn (automatyczne uruchomienie po kilku sekundach), bądź może być wymagany powrót do ustalonej bazy. Standardowo wygrywa osoba lub drużyna, która uzyska największą liczbę trafień (tzw. fragów) w trakcie jednej rozgrywki. Istnieje jednak możliwość doboru odmiennych scenariuszy.

Sprzęt wykorzystywany podczas paintballa laserowego w Krakowie jest bezprzewodowy. Łączenie repliki z kamizelką/opaską następuje za pomocą bluetooth.

Ostateczne wyniki przekazujemy uczestnikom zabawy po skończonej grze. Przedstawiamy je w postaci przejrzystych i bardzo szczegółowych statystyk. Dzięki nim łatwo sprawdzicie, kto jest najlepszym strzelcem w drużynie, a kto najlepiej unika strzałów.

Laser tag nr 1 w Krakowie

 • Fun Park to najlepsza arena do laserowego paintballa w Krakowie! Oferujemy ponad 450 m2 powierzchni (istnieje możliwość przedzielenia areny na pół). Znajdują się tu zarówno korytarze, jak i większe przestrzenie, gdzie do woli można realizować swoją taktykę. Jest miejsce dla lubiących walczyć z ukrycia oraz idących na żywioł i ostrą wymianę ognia.
 • Nasza laser arena Kraków ma 2 części: Warszawa Powstańców oraz Bliski Wschód (stworzone w styczniu 2019 roku)! W przypadku grup minimum 7-osobowych, gramy na całej arenie i łączymy te 2 części.
 • Fun Park to najwyżej oceniane laserowe gry w Krakowie. Dokładamy wszelkich starań, by zagwarantować Wam 100% satysfakcji i miłych wrażeń. Sprawdź opinię naszych Gości i porównaj z konkurencją na google maps, facebook.
 • Zapewnimy najnowocześniejszy bezprzewodowy sprzęt sportowy, gwarantujący wygodę oraz niespotykaną dotąd precyzję.
 • Laser park Kraków to prawdziwe repliki i akcesoria do laser tag. Dysponujemy wojskowymi replikami MP9 oraz AK12 + kolimator, a także dajemy uczestnikom wybór: kamizelka czy opaska na głowę (wersja sportowa),
 • Nasza laser arena to gwarancja dłuższego czasu gry niż u konkurencji. W Fun Parku gracie o 5 minut więcej! U nas realny czas gry w trakcie jednej rozgrywki wynosi 25 min. To duża różnica.
 • Oferujemy nieograniczone możliwości konfiguracji rozgrywek w laserowy paintball. Mamy do zaproponowania kilka scenariuszy laser game (więcej informacji na dole strony), a oprócz tego, dzięki możliwościom programowania, możemy swobodnie modyfikować reguły zabawy praktycznie w każdym aspekcie. Dodatkowym atrybutami mogą być: bomby, bazy, miny, punkty kontrolne z kilkoma funkcjami i granaty.
 • Nie łączymy na siłę grup, nie dokładamy graczy do innych drużyn (jedynie na Wasze życzenie). To Wy, drodzy goście, decydujecie z kim chcecie zagrać, to jest Wasz czas i Wasza rozrywka! W przypadku grup do 6 osób naszą arenę dzielimy na pół, dzięki czemu każdy może zagrać we własnym gronie.
 • W Fun Parku możesz liczyć na najniższe cenyoraz liczne promocje. Sprawdź laser park Kraków cennik oraz promocje w ramach #SolówkaFun #RodzinaFun #KlasaFun i te na FB. To się opłaca!

Nowe scenariusze do laser tag

 •  Deathmatch

Każdy uczestnik gra w pojedynkę. Celem jest trafienie jak najwięcej razy w czujniki przeciwników. Ustalony zostaje limit czasowy (25 min). Trafionemu graczowi sprzęt dezaktywuje się na 9 sek. (tzw. auto respawn) lub musi udać się do wyznaczonej "bazy" na tzw. base respawn. Wygrywa zawodnik, który uzyska największą liczbę trafień. Standardowe ustawienia: zdrowie 100 pkt.; obrażenia: 30% (MP-9), 50% AK-12; automatyczne przeładowanie (3 sek.) 

 • Team deathmatch

Zawodnicy zostają podzieleni na 2 lub 4 drużyny. Celem jest trafienie jak najwięcej razy przeciwników z przeciwnych grup. Ustalony zostaje limit czasowy (25 min).Możliwość gry w trybie auto respawn lub base respawn. Wygrywa drużyna, która zdobędzie największą liczbę punktów (trafień) w trakcie rozgrywki. Możemy dodatkowo włączyć opcję punktów ujemnych za ranienie osoby z własnej drużyny (friendly fire). Standardowe ustawienia: zdrowie 100 pkt.; obrażenia: 30% (MP-9), 50% AK-12; automatyczne przeładowanie (3 sek.) 

 • Sabotaż

Gracze podzieleni zostają na 2 drużyny. Zadaniem drużyny atakującej jest uzbrojenie tzw. "Bomby”, znajdującej się w centralnej części areny, i doprowadzenie do jej detonacji. Drużyna obrońców ma do tego nie dopuścić. Zwycięstwo poszczególnych drużyn zależy od tego czy bomba wybuchnie, czy nie! Ustawienia: tryb: base respawn (co 9 sek.); uzbrojenie i rozbrojenie bomby: 3 sek. (przycisk) + strzał w oznaczony punkt; detonacja: 5 min od uzbrojenia; zdrowie: 200 pkt. i dodatkowo: automatyczna regeneracja zdrowia: co 5 sek. 5% + przeładowanie ręczne; czas gry: maksymalnie 3 rundy.

 • Szturm

Podzieleni na 2 drużyny gracze mają za cel zniszczenie bazy przeciwnika. Trafienie w centralny punkt zmniejsza liczbę punktów wytrzymałości, ale uwaga: gdy baza nie będzie stale uszkadzana po określonych odstępach czasu zacznie powoli odzyskiwać swój poprzedni stan. Ustawienia: tryb:  base respawn (co 9 sek.); :wytrzymałość bazy: 9999 pkt.; regeneracja bazy: co 15 sek.; czas gry: maksymalnie 25 min lub 2 rundy;

 • Dominacja

Gracze podzieleni na 2 drużyny walczą o utrzymanie 3 punktów kontrolnych - dwie znajdują się bliżej baz każdej z drużyn, natomiast trzeci po środku areny. Trafienie w górną część punktu kontrolnego „przejmuje” go dla odpowiedniej drużyny i rozpoczyna odliczanie. Po upływie określonego czasu (4 minut dla bocznych i 8 dla środkowego) punkt zostaje przejęty na stałe do zakończenia rozgrywki. Zwycięża drużyna, która po zakończeniu gry będzie w posiadaniu większej liczby punktów kontrolnych. Ustawienia: tryb: base respawn; czas gry: 25 min lub przejęcie na stałe wszystkich punktów kontrolnych

 • Ostatni ocalały

Scenariusz, gdzie zwycięzca może być tylko jeden, ten który pozostanie na placu boju. Gracze rozpoczynają z dużą liczbą punktów życia, lecz nie posiadają opcji leczenia ani powrotu do gry ( tzw respawn). Gdy punkty spadną do zera gracz ”odpada” z rozgrywki. Dodatkowo włączony jest opcja "krwawienia". Ustawienia: tryb: brak respawn'u; czas gry: maks. 25 min; zdrowie: 999 pkt., i dodatkowo: bleeding (krwawienie) co 30 sek. (po pierwszym trafieniu 10 pkt. zdrowia odejmowane co 30 sek.)

 • Za linią wroga

Ograniczone zasoby zmuszają graczy do ataku na skąpe składy amunicji. Podzieleni na 2 drużyny gracze mają za cel eliminację przeciwnika. Przeszkodą jest jednak to, iż amunicja jest ograniczona a posiłków w postaci powrotu do gry nie uświadczycie. Na szczęście w określonych punktach znajdziecie porzucone składy, gdzie uzupełnicie drobne ilości oręża, jednak uwaga! Zajęty raz punkt zacznie wydzielać zabójczą radiację, wiec nie stójcie przy nim zbyt długo. Ustawienia: tryb: brak respawn'u; czas gry: maksymalnie 25 min; zdrowie: 500 pkt. + automatyczna regeneracja do 120 pkt, gdy spadnie poniżej tego poziomu; liczba magazynków: MP-9 4 szt. (każdy 25 nabojów), AK-12 3 szt. (każdy 30 nabojów); skład amunicji: po przejęciu +1 dodatkowy magazynek + co 9 sek. radiacja (-25 pkt. zdrowia); ręczne przeładowanie (tracimy niewykorzystany magazynek po przeładowaniu) 

*WAŻNE: w przypadku wyboru innego scenariusza niż deathmatch i team teathmatch prosimy o zgłoszenie chęci zagrania w odmiennym trybie minimum dzień przed rozgrywką!

 

 

Ważne wskazówki przed rozgrywką w laser tag

Nasze Centrum rozrywki Kraków to nie tylko paintball laserowy Kraków. Znajdziesz u nas także Escape Room, Labirynt Luster, Laserową Strzelnicę czy Automaty. Sprawdź naszą ofertę i już dziś zarezerwuj czas na świetną zabawę!

Przed i podczas gry z laserami obowiązują określone zasady. Zobacz wskazówki, które przygotowaliśmy dla Ciebie!

 • Przed rozgrywką zapoznaj się z Regulaminem.
 • Przyjdź 15 min przed zarezerwowanym terminem.
 • Gdy przyjdziesz bez rezerwacji, istnieje ryzyko, że arena będzie zajęta. Zadzwoń lub napisz i wybierz dogodny termin.
 • Rezerwując termin (także pakiety), wymagany jest zadatek 100/200 zł (do 48 godz. lub 24 godz. w tym samym tyg.)
 • W przypadku grup do 6 osób zastrzegamy sobie prawo do podziału areny na pół.
 • Wybór scenariuszy innych niż Deathmatch i Team Deathmatch należy zgłosić np. dzień przed rozgrywką.
 • Obowiązuje sportowa odzież i wygodne obuwie.