Lustrzany labirynt - Mirror Maze Kraków

Kraków to nie tylko historyczne zabytki. Zastanawiasz się, jakie atrakcje warto zobaczyć w tym mieście? Koniecznie zwróć uwagę na Labirynt Luster Kraków. Co to za miejsce? Dla kogo? Sprawdź, co oferuje Lustrzany Labirynt — Kraków.

Gabinet luster Kraków — co to za atrakcja?

Każdy pamięta z dziecinnych lat, jaką wspaniałą zabawą było pokonywanie labiryntów i rozwiązywanie zagadek. W naszym Parku czeka na Ciebie lustrzany labirynt okraszony niezliczoną ilością luster, poddających w wątpliwość percepcyjne zdolności zmysłów. Decydujesz się na wejście do Mirror Maze Kraków? Przygotuj się na niezwykłą, alternatywną formę rozrywki. W systemie korytarzy trzeba znaleźć ten, który doprowadzi do wyjścia. Nie jest to łatwe zadanie, bo wszędzie widzisz swoje odbicie, a tym samym możesz łatwo trafić na ślepy zaułek. Nie daj się zwieść i znajdź wyjście z labiryntu w jak najkrótszym czasie.

Sala Luster Kraków to gwarancja świetnej zabawy i niezapomnianych przeżyć. Chcesz skorzystać z atrakcji, jaką jest labirynt Luster? Koniecznie zabierz ze sobą aparat fotograficzny! W Muzeum Luster Kraków możesz zrobić mnóstwo zabawnych i oryginalnych zdjęć. Dlaczego? Każdy lustrzany pokój składa się z samych luster, a więc ściany i sufity to lustra, które potrafią oszukać nasze zmysły. Kolorowe oświetlenie sprawi, że robiąc zdjęcia w Mirror Park będziesz mieć niezwykłą pamiątkę, która wywoła uśmiech na Twojej twarzy i sprawi mnóstwo radości Twoim dzieciom.

Park Luster Kraków — dla kogo?

Pokój luster Kraków to niezwykłe miejsce, które zostało stworzone specjalnie dla rodzin z dziećmi. Właśnie w Mirror Maze Kraków każdy może spędzić miło czas bez względu na wiek. Dom Luster Kraków to świetna zabawa nie tylko dla najmłodszych i starszych dzieci, ale również dla dorosłych. Spędzając czas z dziećmi w Fun Park Labirynt sprawimy, że nasze pociechy będą miały mnóstwo radości szukając wyjścia w labiryncie w Muzeum Luster w Krakowie.

Park Lustrzany Kraków — lokalizacja

Zamierzasz skorzystać z tak niecodziennej atrakcji, jaką jest Labirynt Luster w Krakowie? Warto sprawdzić, gdzie dokładnie jest słynny Labirynt — Kraków. Jeśli zastanawiasz się nad dokładną lokalizacją atrakcji Labirynt Luster, Nowa Huta to dzielnica, w której centrum znajduje się Fun Park. Jest to nowoczesne centrum rozrywki i tam właśnie znajduje się lustrzany labirynt w Krakowie.

Dom Luster Kraków — bezpieczeństwo

Zastanawiasz się: lustra Kraków — labirynt, czy to bezpieczna forma rozrywki? Oczywiście. Lustrzany Labirynt w Krakowie został skonstruowany w taki sposób, aby był odpowiednim miejscem dla rodzin z dziećmi. Należy jednak zastosować się do określonych zasad. Dzięki temu zapewnimy bezpieczeństwo sobie i innym uczestnikom zabawy.

  • korytarze są wąskie, więc do labiryntu wchodzimy pojedynczo;
  • na terenie lustrzanego labiryntu obowiązuje zakaz biegania;
  • zakładamy foliowe rękawiczki, ręce trzymamy przed sobą, badając teren.

Labirynt Luster Kraków — cena

Dom Luster to wspaniałe miejsce na spędzenie czasu z dziećmi. Zanim skorzystasz z atrakcji, warto sprawdzić: Labirynt Luster Kraków cennik. Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje bilet do Lustrzany Labirynt Kraków, cena jest bardzo przystępna. W Mirror Maze Kraków, cena biletu za osobę to 15 zł. Oczywiście w przypadku Muzeum Lustra Kraków, cennik został udostępniony na stronie internetowej Fun Parku.

Fun Park — oferta

Muzeum Luster w Krakowie to nie jedyna atrakcja, którą zapewni Ci Fun Park.

Znudził Ci się klasyczny paintball? Skorzystaj z paintballu laserowego, jakim jest Laser Tag. To połączenie interaktywnej i ruchowej zabawy sprawi, że spędzisz niezapomniane chwile. Nie obawiaj się siniaków po kulkach czy zabrudzonej odzieży — lasery nie sprawią Ci bólu ani nie pozostawią plam.

A może wolisz poczuć się jak prawdziwy detektyw rozwiązujący skomplikowane zagadki? Escape Room to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Tutaj nie skorzystasz z klasycznego pokoju zagadek, ponieważ drzwi nie są zamykane na klucz. Twoim zadaniem będzie odnalezienie konkretnych przedmiotów, a nie ucieczka z pokoju.

Chcesz poczuć się jak zawodowy strzelec? Laserowa Strzelnica to strzał w dziesiątkę. Tylko tutaj możesz zapewnić sobie podwyższony poziom adrenaliny jak na prawdziwej strzelnicy, ale bez użycia amunicji.

Cymbergaj, piłkarzyki? Świetny pomysł! Automaty w Fun Parku to idealna rozrywka zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

W Centrum Rozrywki Kraków możesz zorganizować imprezy integracyjne i firmowe, urodziny dla dzieci, a także wyjścia szkolne i klasowe. Nasze atrakcje urozmaicą każde spotkanie i przyjęcie. Sprawią, że uczestnicy spędzą niezapomniane chwile i będą chcieli do nas wrócić. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować. Z pewnością wybierzesz odpowiednią formę rozrywki dla siebie.