KINO VR - WIRTUALNE KINO KRAKÓW

Przenieś się do wirtualnego świata razem z Fun Parkiem! Nasze kino VR Kraków pozwoli Ci przeżywać przygody na własnej skórze. Jak to możliwe? Kino VR Małopolska przenosi widzów do wirtualnej rzeczywistości, w której sami stają się bohaterami wydarzeń. Dzięki temu to doskonała zabawa zarówno dla młodszych, jak i dla nieco starszych widzów. Już dziś wypróbuj kino wirtualne dostępne w ofercie Fun Parku!

Kino VR Nowa Huta pozwoli Ci zapomnieć o szarej, zwykłej rzeczywistości. Dzięki niemu przeżyjesz wyjątkowe przygody, poznasz nowe światy oraz zagłębisz się w fascynujące historie, które pozostaną z Tobą na dłużej. To niezapomniane doświadczenie, którym warto się podzielić. Dlatego bilet wstępu na kino VR to doskonały pomysł na prezent np. z okazji urodzin. Przeniesienie się do wirtualnej rzeczywistości może być też nagrodą za świetne wyniki w szkole czy awans w pracy. Zaskocz swoich najbliższych, serwując im rozrywkę na najwyższym poziomie! 

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość e-mail i zarezerwuj miejsce w wirtualnym kinie. Gdy to zrobisz pamiętaj, by przyjść 15 minut szybciej, by Twoja rezerwacja nie przepadła. Możesz też zjawić się bez rezerwacji, ale pamiętaj, że może okazać się, że wybrana przez Ciebie atrakcja jest zajęta. 

Przeżywaj super przygody w niesamowitym świecie VR!

Kino VR Kraków – wybierz swój film!

Jak wygląda kino w technologii VR? Po przyjściu pokażemy Ci Twoje miejsce i wręczymy Ci gogle VR. Po ich założeniu zacznie się prawdziwa zabawa, podczas której przeniesiesz się wirtualnego świata! Co ważne to od Ciebie zależy, na jaki seans się zdecydujesz! Widz na miejscu ma możliwość wyboru tematyki oglądanych filmów. Oferta jest szeroka i skierowana do każdej grupy wiekowej – od najmłodszych po osoby starsze. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Nieustannie staramy się także wzbogacać nasz asortyment. Właśnie dlatego nasze kino w goglach VR zaskoczy Cię wiele razy! Nie czekaj więc dłużej i już dziś skorzystaj z naszej oferty!

W naszym Centrum rozrywki Kraków znajdziesz równie wiele innych atrakcji. Naszym klientom proponujemy:

W Fun Parku możesz zdecydować się także na zorganizowanie przyjęcia urodzinowego, wieczoru kawalerskiego/panieńskiego lub firmowego wyjścia integracyjnego. Oferujemy przestronną salę VIP oraz wiele ciekawych atrakcji. Tak różnorodna oferta sprawia, że w Fun Parku każdy znajdzie coś dla siebie! Przenieś się razem z nami do świata rozrywki! Postaw na kino w goglach VR!