Lustrzany labirynt - Mirror Maze Kraków

Kraków to nie tylko historyczne zabytki. Zastanawiasz się, jakie atrakcje warto zobaczyć w tym mieście? Koniecznie zwróć uwagę na Labirynt Luster Kraków. Co to za miejsce? Dla kogo? Sprawdź, co oferuje Lustrzany Labirynt — Kraków.

Gabinet luster Kraków — co to za atrakcja?

Każdy pamięta z dziecinnych lat, jaką wspaniałą zabawą było pokonywanie labiryntów i rozwiązywanie zagadek. W naszym Parku czeka na Ciebie lustrzany labirynt okraszony niezliczoną ilością luster, poddających w wątpliwość percepcyjne zdolności zmysłów. Decydujesz się na wejście do Mirror Maze Kraków? Przygotuj się na niezwykłą, alternatywną formę rozrywki. W systemie korytarzy trzeba znaleźć ten, który doprowadzi do wyjścia. Nie jest to łatwe zadanie, bo wszędzie widzisz swoje odbicie, a tym samym możesz łatwo trafić na ślepy zaułek. Nie daj się zwieść i znajdź wyjście z labiryntu w jak najkrótszym czasie.

Sala Luster Kraków to gwarancja świetnej zabawy i niezapomnianych przeżyć. Chcesz skorzystać z atrakcji, jaką jest labirynt Luster? Koniecznie zabierz ze sobą aparat fotograficzny! W Muzeum Luster Kraków możesz zrobić mnóstwo zabawnych i oryginalnych zdjęć. Dlaczego? Każdy lustrzany pokój składa się z samych luster, a więc ściany i sufity to lustra, które potrafią oszukać nasze zmysły. Kolorowe oświetlenie sprawi, że robiąc zdjęcia w Mirror Park będziesz mieć niezwykłą pamiątkę, która wywoła uśmiech na Twojej twarzy i sprawi mnóstwo radości Twoim dzieciom.

Park Luster Kraków — dla kogo?

Pokój luster Kraków to niezwykłe miejsce, które zostało stworzone specjalnie dla rodzin z dziećmi. Właśnie w Mirror Maze Kraków każdy może spędzić miło czas bez względu na wiek. Dom Luster Kraków to świetna zabawa nie tylko dla najmłodszych i starszych dzieci, ale również dla dorosłych. Spędzając czas z dziećmi w Fun Park Labirynt sprawimy, że nasze pociechy będą miały mnóstwo radości szukając wyjścia w labiryncie w Muzeum Luster w Krakowie.

MRROR MAZE IN KRAKOW: FIND THE WAY TO THE EXIT

In our Park there is a maze awaiting you, surrounded by innumerable mirrors, questioning the perceptive ability of the senses. When deciding to enter, in the system of corridors, you need to find the one that will lead you to the exit. Do not be fooled and find the way out of the maze in the shortest possible time, but watch out for blind alleys. Great fun for both children and older!

  • because of the narrow coil, we enter the labyrinth one by one
  • no running allowed
  • put on plastic gloves, keep your hands in front of you, examine the area
  • price: PLN 10 / person

Labirynt Luster Kraków — cena

Dom Luster to wspaniałe miejsce na spędzenie czasu z dziećmi. Zanim skorzystasz z atrakcji, warto sprawdzić: Labirynt Luster Kraków cennik. Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje bilet do Lustrzany Labirynt Kraków, cena jest bardzo przystępna. W Mirror Maze Kraków, cena biletu za osobę to 15 zł. Oczywiście w przypadku Muzeum Lustra Kraków, cennik został udostępniony na stronie internetowej Fun Parku.

Fun Park — oferta

Muzeum Luster w Krakowie to nie jedyna atrakcja, którą zapewni Ci Fun Park.

Znudził Ci się klasyczny paintball? Skorzystaj z paintballu laserowego, jakim jest Laser Tag. To połączenie interaktywnej i ruchowej zabawy sprawi, że spędzisz niezapomniane chwile. Nie obawiaj się siniaków po kulkach czy zabrudzonej odzieży — lasery nie sprawią Ci bólu ani nie pozostawią plam.

A może wolisz poczuć się jak prawdziwy detektyw rozwiązujący skomplikowane zagadki? Escape Room to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Tutaj nie skorzystasz z klasycznego pokoju zagadek, ponieważ drzwi nie są zamykane na klucz. Twoim zadaniem będzie odnalezienie konkretnych przedmiotów, a nie ucieczka z pokoju.

Chcesz poczuć się jak zawodowy strzelec? Laserowa Strzelnica to strzał w dziesiątkę. Tylko tutaj możesz zapewnić sobie podwyższony poziom adrenaliny jak na prawdziwej strzelnicy, ale bez użycia amunicji.

Cymbergaj, piłkarzyki? Świetny pomysł! Automaty w Fun Parku to idealna rozrywka zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

W Centrum Rozrywki Kraków możesz zorganizować imprezy integracyjne i firmowe, urodziny dla dzieci, a także wyjścia szkolne i klasowe. Nasze atrakcje urozmaicą każde spotkanie i przyjęcie. Sprawią, że uczestnicy spędzą niezapomniane chwile i będą chcieli do nas wrócić. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować. Z pewnością wybierzesz odpowiednią formę rozrywki dla siebie.