VR Cinema

This is the only cinema thanks to which the viewer is transferred to virtual reality and becomes the hero of the events himself. View on
You can choose the topics of the movies you want to watch. The offer is wide and addressed to every age group - from the youngest to the elderly.

Kino VR Kraków – wybierz swój film!

Jak wygląda kino w technologii VR? Po przyjściu pokażemy Ci Twoje miejsce i wręczymy Ci gogle VR. Po ich założeniu zacznie się prawdziwa zabawa, podczas której przeniesiesz się wirtualnego świata! Co ważne to od Ciebie zależy, na jaki seans się zdecydujesz! Widz na miejscu ma możliwość wyboru tematyki oglądanych filmów. Oferta jest szeroka i skierowana do każdej grupy wiekowej – od najmłodszych po osoby starsze. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Nieustannie staramy się także wzbogacać nasz asortyment. Właśnie dlatego nasze kino w goglach VR zaskoczy Cię wiele razy! Nie czekaj więc dłużej i już dziś skorzystaj z naszej oferty!

W naszym Centrum rozrywki Kraków znajdziesz równie wiele innych atrakcji. Naszym klientom proponujemy:

W Fun Parku możesz zdecydować się także na zorganizowanie przyjęcia urodzinowego, wieczoru kawalerskiego/panieńskiego lub firmowego wyjścia integracyjnego. Oferujemy przestronną salę VIP oraz wiele ciekawych atrakcji. Tak różnorodna oferta sprawia, że w Fun Parku każdy znajdzie coś dla siebie! Przenieś się razem z nami do świata rozrywki! Postaw na kino w goglach VR!