Simracing - rally simulators

Train like professional racing drivers or have a good time with friends or colleagues.

Our professional rally and racing platforms are based on the fastest linear actuators. 4DOF platforms designed specifically for simulating professional rally and racing cars provide an amazing experience comparable to driving a real car.

 

Our platforms are equipped with the best available equipment:

- STEERING WHEEL - SIMULUBE 2 PRO
- PEDALBOX - HEUSINKVELD-SPRINT
- SHIFTER - HEUSINKVELD
- HANDBRAKE - HEUSINKVELD

When you get into our cockpit, you will feel like a real rally or racing driver.

 

To book a SIMRACING simulator, please contact us by phone: 502 111 099

SIMRACING KRAKÓW – OPROGRAMOWANIE

Wypróbuj swoje umiejętności w symulatorze rajdowym Kraków! W Fun Parku sprawdzisz topowe pozycje z serii gier wyścigowych i rajdowych, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

  • RICHARD BURNS RALLY – mimo że to gra z 2004 roku, uważana jest za najlepszy symulator rajdowy, jaki kiedykolwiek pojawił się na rynku. W tym symulatorze możesz spróbować swoich sił na odcinkach specjalnych z całego świata, w tym również z Polski.
  • DIRT 2.0 – to symulator samochodowy, którego fizyka jest nieco łatwiejsza do przyswojenia. W grze znajdziesz rajdy klasyczne z mistrzostw świata sprzed kilku lat oraz m.in. odcinki z Rajdu Polski, z czasów, gdy był eliminacją WRC.
  • ASSETO CORSA – to gra dla pasjonatów wirtualnych wyścigów. Znajdziesz tutaj takie tory jak Monza, Spa, Nurburgring czy zlokalizowane znacznie bliżej – Brno, Slovakia Ring, Tor Poznań, Tor Kielce i wiele innych. W grze zasiądziesz za sterami samochodów osobowych, wyścigowych, DTM, bolidów F1 oraz supersamochodów, takich jak Ferrari, Lotus, Maserati czy Pagani.

Platformy do simracingu wyposażone zostały w profesjonalne programy wykorzystywane do testów przez teamy wyścigowe na torze Nordschleife.

Na czym polega simracing?

Simracing to nic innego jak wirtualne wyścigi samochodowe. Nie są to jednak zwykłe komputerowe ściganki. Wyróżnia je zaawansowany sprzęt, który sprawia, że zabawa staje się bardziej realistyczna. W naszym Centrum rozrywki Kraków podczas wirtualnej jazdy skorzystasz z kierownicy, pedałów, shiftera i hamulca ręcznego. A wyścig odbędzie sięw prawdziwie rajdowej scenerii. Dzięki temu symulatory rajdowe w Małopolsce gwarantują niezapomniane przeżycia. Wybierz dowolny tor i walcz o najlepszy czas przejazdu. Bij rekordy prędkości i baw się doskonale! Możesz też zarezerwować jazdę w ramach prezentu dla znajomych, przyjaciół, rodziny czy współpracowników.

Symulatory rajdowe – trening i zabawa

Piękna grafika, zaawansowana technologia jazdy, dostępne kontrolery oraz parametry techniczne widoczne na ekranie sprawiają, że symulatory wyścigowe przyciągają coraz większą ilość amatorów jazdy samochodowej. Dzięki nim można się zrelaksować i spędzić miło czas. Symulatory rajdowe Nowa Huta to jednak nie tylko świetna zabawa. To także okazja do treningu umiejętności istotnych dla zawodowych kierowców wyścigowych. Z technologii wykorzystywanych w simracingu korzystają nawet największe gwiazdy Formuły 1. Nic w tym dziwnego, w końcu profesjonalny symulator jazdy pozwala sprawdzić się na trasie, ćwiczyć refleks i unikać niebezpiecznych sytuacji podczas prawdziwej jazdy.

Simracing i wiele innych zabaw w Fun Parku

W Fun Parku znajdziesz nie tylko symulatory jazdy, ale także Laser Tag, Escape Room, Laserowa Strzelnica, Automaty, Labirynt Luster. To gry i zabawy, które przypadną do gustu zarówno starszym, jak i młodszym gościom naszego centrum rozrywki. Tak duża różnorodność pozwoli Ci spędzić czas na tym, co naprawdę lubisz! Odwiedź nas i przekonaj się, jak wygląda świetna zabawa! By mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja będzie dostępna zarezerwuj miejsce.